• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz, Yüksek öğretim kurumlarında eğitim gören üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Öğrenci burslarına yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.


**DUYURU** 
01/10/2008 tarihli ve 30552 sayili Resm  Gazete'de yayımlanan Dernekler Yonetmeliginin 83. maddesine göre derneklerin üyelerine ait bilgileri DERBIS'e (Dernek Bilgi Sistemi ) kaydetme zorunlulugu getirildi. Bu nedenle 2022 yılına  ait aidatların ödemesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.Üye bilgilerinin iletilmemesi veya yıllık aidatın ödenmemesi durumunda Dernek Tüzüğünün ilgili Maddesi gereği üyelikleri düşmüş olacak.
“ Dernek üye aidat ödemelerini  AKBANK  İSTANBUL ÇAĞLAYAN ŞUBESİ TR980004600352888000054496  nolu  iban numarasına gönderebilirler açıklama kısmına 
Aidatı gönderen kişinin Adı Soyadı TC ve telefon numarasının yazılzması gerekiyor.
Ayrıca üye aidat borcu olmayan üyelerimiz  isterlerse “ bağış veya Öğrenci  burs ödemesi”olarak ödeme gönderebilirler.
Sevgi ve saygılarımızla. Dernek Yönetim kurulu adına
Başkan  Turan BALCI


Düğün Nikah ve diğer planli etkinlikleri https://www.ilicakoy.com/Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,4742   32,5327
EURO 34,7084   34,7710
       
Özlü Sözler
Seni iki şey anlatır. Hiçbir şeyin yokken gösterdiğin sabır ve her şeyin varken gösterdiğin tavır. Hz. Mevlana
***ÖNEMLİ DUYURU***

***ÖNEMLİ DUYURU***

Resmî Gazete’de yayımlanan Dernekler Yönetmeliğinin 83’üncü maddesine göre derneklerin, üyelerine ait bilgileri DERBİS’e kaydetme ve dernek beyannamesinde bildirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle 2024 yılına ait aidatların ödenmesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.

Dernek üyelerimiz, 2024 yılı 200 TL yıllık aidat ödemelerini TR98 0004 6003 5288 8000 0544 96 RİZE İLİ İKİZDERE İLÇESİ ILICAKÖYÜ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ hesabına gönderebilir.

Üyelik bilgilerinde eksik olan üyelerimizin aidatla birlikte Ad-soyad, TC,doğum tarihi ve telefon numaralarını tarafımıza bildirmeleri DERBİS kayıt ve E-makbuz için gerekmektedir.

Üye aidatlarınızı, Ilıcaköyü Dernek üye panelinden, Kredi Kartı ve Banka Kartlarını kullanarak ödeyebilirsiniz.

Üye paneli linki https://webdernek.com/ilica/uyepanel/login

Not: Üye paneli linkini kullanabilmek için, Üye TC numarasının dernek sisteminde kayıtlı olması gerekir. Ayrıca Üye panelinde üye bilgilerini ve ödemelerinizi görebilirsiniz.

İletişim ve Bilgilendirme için;

Dernek Yönetim Kurulu

Turgut TEKİN 0532 670 49 50


04.01.2024

Okunma Sayısı: 77


44.200.27.215
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Hüseyin aksu
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Turgut Tekin
Değerli köylülerim öncelikle uzaktan yakından Ilıcaköyü Derneği, köy muhtarlığı ve köyümüzle ilgili konuları yakından takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Köyümüzle ilgili faydalı olabilecek görüş ve önerilerinizi web sitemizin ziyaretci yorumları alanında paylaşmanız, daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sitemizin yayinlamasini istediginiz haber, bilgi. belge ve resimleri bizimle paylasabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz goruslerinizi, musait vakitlerinizde bu mecrada tum koylulerimizin takip edebilmesi için paylasminizi rica ederiz. Saygılarımla

Turgut Tekin
Merhaba, tüm köylülerimiz ve uyelerimiz icin yapilan web sitemiz, maalesef yeterli ilgiyi görmediği kanaatindeyim. Siyaset olsa eminim bir çok kişi kendi düşünce ve fikrini paylaşmak için daha çok çaba gösterirdi. Tüm hemşehrilerimden ricam, köyümüz ve dernegimizle ilgili fikir ve düşüncelerinizi bu mecrada paylaşmanızdır. "yazmak, okumaktan zordur" Saygilarimla Turgut Tekin


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Rize İkizdere Ilıca Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top