• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz, Yüksek öğretim kurumlarında eğitim gören üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Öğrenci burslarına yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.


**DUYURU** 
01/10/2008 tarihli ve 30552 sayili Resm  Gazete'de yayımlanan Dernekler Yonetmeliginin 83. maddesine göre derneklerin üyelerine ait bilgileri DERBIS'e (Dernek Bilgi Sistemi ) kaydetme zorunlulugu getirildi. Bu nedenle 2022 yılına  ait aidatların ödemesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.Üye bilgilerinin iletilmemesi veya yıllık aidatın ödenmemesi durumunda Dernek Tüzüğünün ilgili Maddesi gereği üyelikleri düşmüş olacak.
“ Dernek üye aidat ödemelerini  AKBANK  İSTANBUL ÇAĞLAYAN ŞUBESİ TR980004600352888000054496  nolu  iban numarasına gönderebilirler açıklama kısmına 
Aidatı gönderen kişinin Adı Soyadı TC ve telefon numarasının yazılzması gerekiyor.
Ayrıca üye aidat borcu olmayan üyelerimiz  isterlerse “ bağış veya Öğrenci  burs ödemesi”olarak ödeme gönderebilirler.
Sevgi ve saygılarımızla. Dernek Yönetim kurulu adına
Başkan  Turan BALCI


Düğün Nikah ve diğer planli etkinlikleri https://www.ilicakoy.com/Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
DEPREM YARDIM KAMPANYASI

Ilıcaköyü dernek yönetimi, deprem sonrası depremzedeler için, acil yardım kampanyası düzenledi. Dernek üyeleri ve Köylülerimizin yoğun ilgisiyle kısa sürede 108.515,40 TL nakdi, yaklaşık 40.000 TL ayni yardım toplandı.

Toplanan ayni ve nakdi yardımlardan, 150 ad Battaniye, 30 ad Isıtıcı, 150 ad Bere, 150 çift Çorap, 10 ad Havlu,      180 ad Kazak ve Polar, 50 ad Kazak, 200 ad Mont (erkek), 50 ad Mont (bayan), 50 ad Yetişkin giysi, 50 ad Çocuk giysi ve çocuk bezi, üreticilerden temin edilip dernek merkezine toplandı.

Toplanan yardım malzemelere dernek üyelerinin iş birliğiyle dernek merkezinde tasniflenip etiketlendi. Etiketlenen yardım kolileri, dernek merkezine davet edilen KIZILAY görevlilerine teslim edildi.

Toplanan nakdi yardımlardan 13.412,73 TL AFAD deprem bağış hesabına yatırıldı.

Yardım kampanyasını organize eden dernek başkanı Turan BALCI, kampanyaya katılım sağlayan üyelerimize,köylülerimize, arkadaşlarımıza ve çalışmaları yürüten dernek yöneticilerine teşekkür etti. 

Yardım kampanya listesi                                                                                                   https://www.ilicakoy.com/resimekleme/Belge/102202393934373.pdf

Yardım Kampanyaları ve Üye aidatları için Dernek hesabı 

RİZE İLİ İKİZDERE İLÇESİ ILICA KÖYÜ YARDIMLAŞMA DERN. TR980004600352888000054496


08.02.2023

Okunma Sayısı: 283


44.211.31.134
  Yaşar Tekin

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Turgut Tekin
Değerli Köylülerim, bir konuda fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Mevsim nedeniyle Düğün ve Nikah merasimlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. Günümüz trafik ve ulaşım maliyetleri nedeniyle uzak bölgelerden Düğün ve Nikah salonlarına ulaşmak zorlaşmıştır. Bu nedenle köylülerimizin evlenecek çiftlere hediyelerini ulaştırabilmeleri için, Davetiye SMS altına evlenecek çiftin IBAN numarasının yazılması ve Düğün davetiyelerinin dağıtılmasında yaşanan zorluk nedeniyle davetiyelerin toplu sms olarak gönderilmesinin yeterli olacağı önerisi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Hüseyin aksu
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Turgut Tekin
Değerli köylülerim öncelikle uzaktan yakından Ilıcaköyü Derneği, köy muhtarlığı ve köyümüzle ilgili konuları yakından takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Köyümüzle ilgili faydalı olabilecek görüş ve önerilerinizi web sitemizin ziyaretci yorumları alanında paylaşmanız, daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sitemizin yayinlamasini istediginiz haber, bilgi. belge ve resimleri bizimle paylasabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz goruslerinizi, musait vakitlerinizde bu mecrada tum koylulerimizin takip edebilmesi için paylasminizi rica ederiz. Saygılarımla


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Rize İkizdere Ilıca Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top