• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz, Yüksek öğretim kurumlarında eğitim gören üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Öğrenci burslarına yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.


**DUYURU** 
01/10/2008 tarihli ve 30552 sayili Resm  Gazete'de yayımlanan Dernekler Yonetmeliginin 83. maddesine göre derneklerin üyelerine ait bilgileri DERBIS'e (Dernek Bilgi Sistemi ) kaydetme zorunlulugu getirildi. Bu nedenle 2022 yılına  ait aidatların ödemesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.Üye bilgilerinin iletilmemesi veya yıllık aidatın ödenmemesi durumunda Dernek Tüzüğünün ilgili Maddesi gereği üyelikleri düşmüş olacak.
“ Dernek üye aidat ödemelerini  AKBANK  İSTANBUL ÇAĞLAYAN ŞUBESİ TR980004600352888000054496  nolu  iban numarasına gönderebilirler açıklama kısmına 
Aidatı gönderen kişinin Adı Soyadı TC ve telefon numarasının yazılzması gerekiyor.
Ayrıca üye aidat borcu olmayan üyelerimiz  isterlerse “ bağış veya Öğrenci  burs ödemesi”olarak ödeme gönderebilirler.
Sevgi ve saygılarımızla. Dernek Yönetim kurulu adına
Başkan  Turan BALCI


Düğün Nikah ve diğer planli etkinlikleri https://www.ilicakoy.com/Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
PİKNİK ŞÖLENİ

  Rize ili İkizdere ilçesi Ilıca köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Piknik şöleni 19.05.2024 günü İstanbul ili Güngören İlçe Belediye Başkanlığına ait Aziz Paşa korosunda gerçekleştirilmiştir.

Piknik şölenimiz; günün erken saatlerinde vatandaşlarımızın piknik alanına gelerek her aile veya arkadaş grubu kendi aralarında masalarını kurarak sabah kahvaltılarını yaparak başlamış oldu. Bir yandan açık havada kahvaltı ve hoş sohbetlerin yapılması, diğer yandan yeni gelenlerle selamlaşmak, gençleri birbirleriyle tanıştırmak, tanımadıkların sorularak tanışmalarına vesile olmak gibi çok güzel bir ortam oluşmuştur.

 

            Muhabbetler esnasında gelemeyen arkadaşlarda unutulmayarak tanıyanlardan neden gelemedikleri sorulmuş, ibraz edilen mazeretler üzerinde fikirler ileri sürülmüş, neyse bir dahaki seneye inşallah onlarda gelir veya Köyde tron vadisinde yapılacak olan turizm festivaline buluşuruz inşallah gibi temenniler dile getirilmiştir.

    Piknik şölenimiz; nezih bir ortamda, hoş ve güzel bir havada gerçekleşmiştir. Öğlen yemeğinden önce çocuklar ve yetişkinler arasında çuval yarışması ve yumurta yarışmaları tertip edilmiştir. Birincilere 300 lira, ikincilere 200’er lira diğer katılımcı tüm yarışmacılar ise üçüncü sayılarak tüm katılımcılara 100’er lira harçlık dağıtılmıştır. 


08.96.2024

Okunma Sayısı: 177


44.211.31.134
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Turgut Tekin
Değerli Köylülerim, bir konuda fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Mevsim nedeniyle Düğün ve Nikah merasimlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. Günümüz trafik ve ulaşım maliyetleri nedeniyle uzak bölgelerden Düğün ve Nikah salonlarına ulaşmak zorlaşmıştır. Bu nedenle köylülerimizin evlenecek çiftlere hediyelerini ulaştırabilmeleri için, Davetiye SMS altına evlenecek çiftin IBAN numarasının yazılması ve Düğün davetiyelerinin dağıtılmasında yaşanan zorluk nedeniyle davetiyelerin toplu sms olarak gönderilmesinin yeterli olacağı önerisi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Hüseyin aksu
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Turgut Tekin
Değerli köylülerim öncelikle uzaktan yakından Ilıcaköyü Derneği, köy muhtarlığı ve köyümüzle ilgili konuları yakından takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Köyümüzle ilgili faydalı olabilecek görüş ve önerilerinizi web sitemizin ziyaretci yorumları alanında paylaşmanız, daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sitemizin yayinlamasini istediginiz haber, bilgi. belge ve resimleri bizimle paylasabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz goruslerinizi, musait vakitlerinizde bu mecrada tum koylulerimizin takip edebilmesi için paylasminizi rica ederiz. Saygılarımla


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Rize İkizdere Ilıca Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top