• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz, Yüksek öğretim kurumlarında eğitim gören üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Öğrenci burslarına yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.


**DUYURU** 
01/10/2008 tarihli ve 30552 sayili Resm  Gazete'de yayımlanan Dernekler Yonetmeliginin 83. maddesine göre derneklerin üyelerine ait bilgileri DERBIS'e (Dernek Bilgi Sistemi ) kaydetme zorunlulugu getirildi. Bu nedenle 2022 yılına  ait aidatların ödemesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.Üye bilgilerinin iletilmemesi veya yıllık aidatın ödenmemesi durumunda Dernek Tüzüğünün ilgili Maddesi gereği üyelikleri düşmüş olacak.
“ Dernek üye aidat ödemelerini  AKBANK  İSTANBUL ÇAĞLAYAN ŞUBESİ TR980004600352888000054496  nolu  iban numarasına gönderebilirler açıklama kısmına 
Aidatı gönderen kişinin Adı Soyadı TC ve telefon numarasının yazılzması gerekiyor.
Ayrıca üye aidat borcu olmayan üyelerimiz  isterlerse “ bağış veya Öğrenci  burs ödemesi”olarak ödeme gönderebilirler.
Sevgi ve saygılarımızla. Dernek Yönetim kurulu adına
Başkan  Turan BALCI


Düğün Nikah ve diğer planli etkinlikleri https://www.ilicakoy.com/Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,9069   32,9662
EURO 35,8082   35,8727
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
RİZE İLİ İKİZDERE İLÇESİ ILICA KÖYÜ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GENEL KURUL


RİZE İLİ İKİZDERE İLÇESİ ILICA KÖYÜ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
GENEL KURUL toplantısı, 14 Ocak 2024 Pazar Bahçelievler’de dernek lokalinde yapıldı. Eğitimci-yazar İlyas TEKİN’in divan başkanlığını yaptığı genel kurul toplantısı, olgun bir havada geçti. Önceki başkan Turan Balcı, aday olmayınca,  20 yıldır yönetim kurulunda aktif ve başarılı çalışmalar yapan Turgut TEKİN başkanlığa aday oldu.  Raporların görüşülüp oybirliği ile onaylanmasından sonra tüzük değişikliği  yapılarak derneğin RİDEF ‘e üye olması kararlaştırıldı. Yapılan seçimde Turgut TEKİN başkanlığındaki liste oy birliği ile kabul edildi. Yapılan konuşmalarda birlik, beraberlik ve yardımlaşma konuları üzerinde duruldu.  
Kongre sonunda divan başkanı İlyas TEKİN ve yeni başkan Turgut TEKİN üyelere teşekkür ettiler. Yönetim ve Denetim kuruluna seçilenlerin isimleri şöyle:

Yönetim kurulu üyeler

Yönetim kurulu üyeler

Turgut Tekin

İmdat Öztürk

Veysel Kahrimanoğlu

Barış Aksu

Nuri Balcı

Dursun ali Coşkun

Yunus Ergin

İbrahim Öztürk

Savaş Yazıcı

Volkan Yılmaz 

Ali Öztürk

Songül Fındıkçı

Sefer Fındıkçı

Yağmur Tuba Yılmaz

Abdullah Balcı

Erkan Yılmaz

Bayram Yılmaz

İrfan Katar 

Denetim kurulu üyeler

Denetim kurulu üyeler

Turan Balcı

Serkan Balcı

Hüseyin Balcı

İsmahil Öztürk

Yaşar Tekin

Şeref Yılmaz


15.01.2024

Okunma Sayısı: 253


44.211.31.134
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Turgut Tekin
Değerli Köylülerim, bir konuda fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Mevsim nedeniyle Düğün ve Nikah merasimlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. Günümüz trafik ve ulaşım maliyetleri nedeniyle uzak bölgelerden Düğün ve Nikah salonlarına ulaşmak zorlaşmıştır. Bu nedenle köylülerimizin evlenecek çiftlere hediyelerini ulaştırabilmeleri için, Davetiye SMS altına evlenecek çiftin IBAN numarasının yazılması ve Düğün davetiyelerinin dağıtılmasında yaşanan zorluk nedeniyle davetiyelerin toplu sms olarak gönderilmesinin yeterli olacağı önerisi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Hüseyin aksu
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Turgut Tekin
Değerli köylülerim öncelikle uzaktan yakından Ilıcaköyü Derneği, köy muhtarlığı ve köyümüzle ilgili konuları yakından takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Köyümüzle ilgili faydalı olabilecek görüş ve önerilerinizi web sitemizin ziyaretci yorumları alanında paylaşmanız, daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sitemizin yayinlamasini istediginiz haber, bilgi. belge ve resimleri bizimle paylasabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz goruslerinizi, musait vakitlerinizde bu mecrada tum koylulerimizin takip edebilmesi için paylasminizi rica ederiz. Saygılarımla


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Rize İkizdere Ilıca Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top