• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz, Yüksek öğretim kurumlarında eğitim gören üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Öğrenci burslarına yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.


**DUYURU** 
01/10/2008 tarihli ve 30552 sayili Resm  Gazete'de yayımlanan Dernekler Yonetmeliginin 83. maddesine göre derneklerin üyelerine ait bilgileri DERBIS'e (Dernek Bilgi Sistemi ) kaydetme zorunlulugu getirildi. Bu nedenle 2022 yılına  ait aidatların ödemesi ve sistemdeki kişi listelerinin güncellenmesi gerekmektedir.Üye bilgilerinin iletilmemesi veya yıllık aidatın ödenmemesi durumunda Dernek Tüzüğünün ilgili Maddesi gereği üyelikleri düşmüş olacak.
“ Dernek üye aidat ödemelerini  AKBANK  İSTANBUL ÇAĞLAYAN ŞUBESİ TR980004600352888000054496  nolu  iban numarasına gönderebilirler açıklama kısmına 
Aidatı gönderen kişinin Adı Soyadı TC ve telefon numarasının yazılzması gerekiyor.
Ayrıca üye aidat borcu olmayan üyelerimiz  isterlerse “ bağış veya Öğrenci  burs ödemesi”olarak ödeme gönderebilirler.
Sevgi ve saygılarımızla. Dernek Yönetim kurulu adına
Başkan  Turan BALCI


Düğün Nikah ve diğer planli etkinlikleri https://www.ilicakoy.com/Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,9069   32,9662
EURO 35,8082   35,8727
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
BAŞKANIN MESAJI

Saygıdeğer üyelerimiz 
Rize İli İkizdere İlçesi Ilıca köyü Yardımlaşma Derneği yönetimi olarak 14.01.2024  tarihinde yapılan 11. Olağan seçimli Genel Kurul ile göreve gelmiş bulunuyoruz.

Öncelikle bu onurlu görevi bizlere layık gören üyelerimiz başta olmak üzere, önceki dönemlerde görev alan tüm  Başkanlarımıza yönetim ve  denetim  kurulu üyelerine en içten dileklerimizi sunarız.
Yeni yönetim kurulu olarak üyelerimize hizmet  etmek için bütün  imkanlarımızı seferber edeceğiz. Emeğe, sosyal adalete ,insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ,demokrasi ve dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz. Üyelerimiz  arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, tüm zenginliklerimizin paylaşarak gelecek kuşaklara ulaşması ve köyümüzün  tüm potansiyelinin ortaya çıkartılıp tanıtımının yapılması için hep birlikte çalışmayı ilke edindik. Çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket edeceğiz. Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararlarını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Üyelerimizin, köylümüzün ve bizimle beraber olmak isteyen herkesin ;kadınımızın, gencimizin, engelli vatandaşlarımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yani toplumun her kesiminin insanca yaşam mücadelesinin her zaman yanında olacağız. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz ve hizmetlerimiz Ilıca köyümüzün gelişimine, kültürünün korunmasına ve geleceğe taşınmasına yardımcı olacağı inancındayız. Bize teslim edilen kaynakları bu kapsamda köyümüzün  ve vatandaşlarımızın acil ve zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda en etkili ve verimli şekilde kullanılmasını sağlayacağız. Üyelerimizin bize vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkarak köyümüzün  kaynak ve imkanlarının  üyelerimize hizmet olarak döneceğini bilmenizi isterim.
Köyümüzün tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkacağız. Karadeniz’in en güzel doğal güzelliklerinden birine  sahip olan,bu doğa harikasının   korunması için gerekli olan bütün çalışmaları yapacağız.
Sevgi ve saygılarımla.
Yönetim Kurulu adına Başkan

TURGUT TEKİNTURGUT TEKİN

Okunma Sayısı: 249YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Turgut Tekin
Değerli Köylülerim, bir konuda fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Mevsim nedeniyle Düğün ve Nikah merasimlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. Günümüz trafik ve ulaşım maliyetleri nedeniyle uzak bölgelerden Düğün ve Nikah salonlarına ulaşmak zorlaşmıştır. Bu nedenle köylülerimizin evlenecek çiftlere hediyelerini ulaştırabilmeleri için, Davetiye SMS altına evlenecek çiftin IBAN numarasının yazılması ve Düğün davetiyelerinin dağıtılmasında yaşanan zorluk nedeniyle davetiyelerin toplu sms olarak gönderilmesinin yeterli olacağı önerisi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Hüseyin aksu
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Turgut Tekin
Değerli köylülerim öncelikle uzaktan yakından Ilıcaköyü Derneği, köy muhtarlığı ve köyümüzle ilgili konuları yakından takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Köyümüzle ilgili faydalı olabilecek görüş ve önerilerinizi web sitemizin ziyaretci yorumları alanında paylaşmanız, daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sitemizin yayinlamasini istediginiz haber, bilgi. belge ve resimleri bizimle paylasabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz goruslerinizi, musait vakitlerinizde bu mecrada tum koylulerimizin takip edebilmesi için paylasminizi rica ederiz. Saygılarımla


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Rize İkizdere Ilıca Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top